Kontakt

--:--

Showbiz

Pjevačica STIŽE U BANJA LUKU U AVGUSTU: Aleksandra Prijović najavila novu turneju

25.06.2026 | 22:35
Pjevačica STIŽE U BANJA LUKU U AVGUSTU: Aleksandra Prijović najavila novu turneju
Instagram

Novim albumom Aleksandra Prijović još jednom je potvrdila status regionalne zvijezde. Pjesme s albuma nalaze se u na Jutjubu u vrhu trending liste širom regiona, a u Bosni i Hercegovini bilježi potpunu dominaciju.

d devet pjesama na albumu, čak osam zauzelo je prvih osam pozicija na trending listi, što dovoljno govori o popularnosti novih hitova popularne pjevačice koji su za tri dana brojili vise od 10 miliona pregleda.

Potvrđene su i ranije informacije da će Aleksandra promociju novih pjesama imati u Bosni i Hercegovini. Tim povodom najavila je tri velika koncerta koja će dodatno zagrijati ljetnu koncertnu sezonu.

Prvi koncert bit će održan 24. jula na stadionu u Bijeljini, nakon čega regionalna zvijezda 2. augusta stiže u Hercegovinu, gdje će nastupiti na Kantarevcu u Mostaru. Treći koncert zakazan je za 22. august u Banjaluci, na tvrđavi Kastel.

– Interesovanje publike je izuzetno veliko. Telefoni ne prestaju zvoniti od dana kada su koncerti najavljeni, a prodaja ulaznica odvija se odličnim tempom. Svima koji planiraju prisustvovati savjetujemo da svoje ulaznice obezbijede na vrijeme – poručuju organizatori.

Prve reakcije publike pokazuju koliko su Aleksandrini koncerti bili iščekivani, pa nema sumnje da će njeni nastupi biti među najznačajnijim muzičkim događajima ovog ljeta.

Novinar: Srpskainfo



SHARE: